More

comfort,

lower

costs

Šiloporas Neo - nepralenkiamas termoizoliacinis efektyvumas

Šiloporas Neo yra naujoviška ir perspektyvi naujų ir renovuojamų pastatų šilumos izoliacija, gaminama įmonėje „Kauno šilas“. Šiloporas Neo yra polistireninio putplasčio (EPS) atmaina, savo sudėtyje turinti grafito, kuris ženkiai sumažina medžiagos šiluminį laidumą, taip pagerindamas šilumines izoliacines savybes.

Šiloporas Neo yra pilkšvasis polistireninis putplastis, skirtas sienų, grindų ir stogo šilumos izoliacijai. Šiloporas Neo nuo baltojo polistireninio putplasčio skiriasi mažesniu šilumos laidumu. Norint pasiekti tokias pačias šiluminės varžos R vertes pakanka 25% plonesnių Šiloporas Neo izoliacinių sluoksnių.

Atliekant statybos, modernizavimo darbus, kai yra reikalinga mažinti termoizoliacijos medžiagos storį, neprarandant sienos šiluminės varžos, termoizoliacija iš Šiloporas Neo yra optimalus variantas. Šiloporas Neo, kaip termoizoliaciją, galima naudoti visur, pradedant nuo grindų šiltinimo ir baigiant stogo šiltinimu.

Šiloporas Neo izoliacinės plokštes, yra atsparios senėjimo procesams. Jos praleidžia garus, turi aukštą atsparumo vandeniui ir ultravioletinei skvarbai laipsnį. Dėl aukštų garų laidumo savybių, Šiloporas Neo termoizoliacinės plokštės gali būti naudojamos ir mediniams namams šiltinti.

Šiloporas Neo termoizoliacines plokštes galima lengvai tvirtinti bet kokiu oru. Jas lengva pjaustyti, klijuoti ir armuoti. Dirbant su Šiloporas Neo plokštėmis, neatsiranda dulkių, neišsiskiria jokie kenksmingi cheminiai junginiai, plokštės nekelia alergijos ir nedirgina odos. Namų šiltinimas su Šiloporas Neo termoizoliacinėmis plokštėmis dėl nedidelio jų svorio yra itin greitas ir lengvas.

Atsparumo senėjimui savybės suteikia medžiagai ypatingą ilgaamžiškumą, kurio eigoje, metam bėgant, šilumos izoliacinės savybės neprarandamos. Net po didelio laiko tarpo, plokštės pagamintos iš Šiloporas Neo nesideformuoja.

Šiloporas Neo ypac efektyvus modernizuojant senus pastatus, statant pasyviuosius namus; taupo medžiagas ir mažina statybos kaštus naujose statybose.

Pasyviųjų namų energetinį efektyvumą laiduoja ypač geras pastato atitvarų apšiltinimas. Praktika rodo, kad energetinį efektyvumą užtikrina didelė šiluminė varža. Tam labiausia tinka termoizoliacinė medžiaga su padidinta šilumos varža – pilkasis polistireninis putplastis Šiloporas Neo. Paminėsiu, kad 2014- tais metais išplėtėme šio produkto gamą. Galime pasiūlyti šią medžiagą, tinkančią pastato stogams, pamatams, fasadams, grindims ir kt. konstrukcijoms, kurios šilumos laidumo koeficientas nuo 0, 030 W / (m ∙ K) iki 0, 032 W / (m ∙ K).

Tačiau negalime teigti, kad tiktai efektyvus pastato šiltinimas, efektyvios termoizoliacinės medžiagos – pasyvaus namo idėjos pagrindas. Į viską reikia žiūrėti kompleksiškai. Viskas turi būti kokybiškai suderinta: projektas, konstrukcijos, vėdinimas ir kiti svarbūs pastato elementai.

Renovuoto namo išlaidos atsiperka!

Projekto partneriai