Daugiau

komforto,

mažiau

išlaidų

Technologijos

Šiloporas Neo - nepralenkiamas termoizoliacinis efektyvumas

Šiloporas Neo yra naujoviška ir perspektyvi naujų ir renovuojamų pastatų šilumos izoliacija, gaminama įmonėje „Kauno šilas“. Šiloporas Neo yra polistireninio putplasčio (EPS) atmaina, savo sudėtyje turinti grafito, kuris ženkiai sumažina medžiagos šiluminį laidumą, taip pagerindamas šilumines izoliacines savybes.

Daugiau

Pažangūs vėdinimo sprendimai renovuojamame A klasės daugiabutyje

Energiškai efektyvus pastatas neįmanomas be rekuperacinės vėdinimo sistemos.
Rekuperacija, arba šilumogrąža – tai mechaninis patalpų vėdinimas, kurio metu iki 90% šalinamo oro šilumos yra grąžinama į vėdinimo įrenginį ir naudojama tiekiamam lauko orui pašildyti.

Daugiau

"Septyni langai" - langus sumontuos šiltai!

Projekte panaudoti, Lietuvoje sukurti ir patentuoti, “Septyni Langai” reguliuojami stiklo pluošto laikikliai langams bei durims tvirtinti termoizoliaciniame sluoksnyje. Dėl didžiulės įtakos bendriems pastato energijos nuostoliams langų montavimas projektuojamas pastato termoizoliaciniame sluoksnyje. Tikslas - siekiama išlaikyti termoizoliacinio sluoksnio vientisumą ir vengti šilumos tiltelių.

Daugiau

Rangos darbai patikėti pastatų modernizacijos specialistams!

Renovuoti daugiabutį į A klasę - iššūkis net ir patyrusiai kompanijai. Tačiau UAB "Dailista" ryžtingai ėmėsi šio projekto. Anksčiau renovavusi bažnyčias, mokyklas ir kitus visuomeninius pastatus, šįmet pasiryžo imtis ir gyvenamųjų namų projektų.

Daugiau

KERMI - kokybė, lenkianti standartus

Naujausias „Kermi“ sprendimas – pasaulyje analogų neturintis, unikalus, novatoriškas radiatoriaus modelis su "therm X2 technologija". Tokie radiatoriai bus sumontuoti Mickevičiaus gatvėje 9-ame renovuojamame name. Ši technologija padės sutaupyti iki 11% šilumos energijos.

Daugiau

PAROC sprendimas palėpei!

Modernizuojant pastatą visada verta apsvarstyti šaltos palėpės variantą. Ypač jei kalbame apie A, A+ ar A++ pastatą. Pirmiausia todėl, kad reikia vietos vėdinimo ortakiams pakloti ir vėdinimo įrangai sumontuoti. Antra- būtent šaltoje palėpėje esanti didelė erdvė tarp lubų ir išorinės stogo konstrukcijos leidžia sumontuoti energiškai efektyvų izoliacijos sluoksnį. Čia šilumos izoliacijos storio neriboja gegnių aukštis.

Daugiau

Renovuoto namo išlaidos atsiperka!

Projekto partneriai