Daugiau

komforto,

mažiau

išlaidų

Rangos darbai patikėti pastatų modernizacijos specialistams!

Renovuoti daugiabutį į A klasę - iššūkis net ir patyrusiai kompanijai. Tačiau UAB "Dailista" ryžtingai ėmėsi šio projekto. Anksčiau renovavusi bažnyčias, mokyklas ir kitus visuomeninius pastatus, šįmet pasiryžo imtis ir gyvenamųjų namų projektų.


„Galiu pasakyti, kad A ar C klasė pačiam statybininkui labai nesiskiria. Tai – storesnis izoliacijos sluoksnis, aukštesnės kokybės langai. Iš praktikos matom – kuo su kokybiškesnėmis medžiagomis dirbi, tuo lengviau. Todėl nesibaiminame šio projekto. Be to, laikas darbams labai geras: startavome prieš savaitę, spalio mėnesį ketiname pabaigti šį objektą. Manau, kad projektuotojai tinkamai suprojektavo, o mes, pasitardami su technine priežiūra, jį įveiksime“, – sakė A. Jovaiša.

„Džiaugiamės, kad šio rangovo moto yra: „Neturime laiko ir pinigų taisyti broko per garantinį laikotarpį, todėl iš karto darome gerai", – kalbėjo A. Vaičiulis. – Taip, ši bendrovė pasiūlė mažiausią kainą, tačiau kitos netgi pabijojo ir nedalyvavo.“

Bendrovės „Dailista“ vadovas taip pat pridūrė, jog namo renovacijos darbus atlieka lietuviai, papildomos darbo jėgos iš užsienio kviesti neprireikė.

Įmonės veiklos pradžia – 1993 metai. Nuo 1996 metų – uždaroji akcinė bendrovė „Dailista“. Per tą laiką „Dailista“ komanda pastatė, įrengė bei dalyvavo įrengiant beveik 100 prekybos centrų. Tarp jų buvo ir didieji prekybos bei laisvalaikio centrai, ir kiek mažesnės parduotuvės. Pastatė, suremontavo bei renovavo – daug kitos paskirties pastatų.

Šiuo metu UAB „Dailista“ – teikia platų paslaugų paketą nuo projektavimo, genrangovinių paslaugų iki darbų apimančių visą statybos procesą.

Renovuoto namo išlaidos atsiperka!

Projekto partneriai