Daugiau

komforto,

mažiau

išlaidų

"Septyni langai" - langus sumontuos šiltai!

Projekte panaudoti, Lietuvoje sukurti ir patentuoti, “Septyni Langai” reguliuojami stiklo pluošto laikikliai langams bei durims tvirtinti termoizoliaciniame sluoksnyje. Dėl didžiulės įtakos bendriems pastato energijos nuostoliams langų montavimas projektuojamas pastato termoizoliaciniame sluoksnyje. Tikslas - siekiama išlaikyti termoizoliacinio sluoksnio vientisumą ir vengti šilumos tiltelių.

Pastato gyventojams svarbu sklandus projekto atlikimas. Pritaikytas sprendimas leido langus montuoti iš išorės. Taip gyventojams nesukeliame papildomų nepatogumų ir visi tvirtinimo darbai atliekami iš lauko, nuo pastolių. Reguliuojamo kronšteino pagalba tiksliai ir tvirtai fiksuojami lango rėmai. Esant poreikiui išlieka galimybė reguliuoti tvirtinimo taškus individualiai - taip užtikrinti idealias gaminio geometrijas. Tai itin svarbu siekiant griežtų sandarumo reikalavimų langams, durims.

Patys laikikliai pagaminti iš piltruzijos būdu išlieto, itin kokybiško stiklo pluošto. Aplinkos poveikiui atspari medžiaga ir geros jos termoizoliacinės savybės lemia, kad laikikliai nesukelia taškinių šilumos tiltelių.

Renovuoto namo išlaidos atsiperka!

Projekto partneriai