Больше

комфорта,

меньше

затрат

Technologijos

Šiloporas Neo - nepralenkiamas termoizoliacinis efektyvumas

Šiloporas Neo yra naujoviška ir perspektyvi naujų ir renovuojamų pastatų šilumos izoliacija, gaminama įmonėje „Kauno šilas“. Šiloporas Neo yra polistireninio putplasčio (EPS) atmaina, savo sudėtyje turinti grafito, kuris ženkiai sumažina medžiagos šiluminį laidumą, taip pagerindamas šilumines izoliacines savybes.

Ещё

Pažangūs vėdinimo sprendimai renovuojamame A klasės daugiabutyje

Energiškai efektyvus pastatas neįmanomas be rekuperacinės vėdinimo sistemos.
Rekuperacija, arba šilumogrąža – tai mechaninis patalpų vėdinimas, kurio metu iki 90% šalinamo oro šilumos yra grąžinama į vėdinimo įrenginį ir naudojama tiekiamam lauko orui pašildyti.

Ещё

"Septyni langai" - langus sumontuos šiltai!

Projekte panaudoti, Lietuvoje sukurti ir patentuoti, “Septyni Langai” reguliuojami stiklo pluošto laikikliai langams bei durims tvirtinti termoizoliaciniame sluoksnyje. Dėl didžiulės įtakos bendriems pastato energijos nuostoliams langų montavimas projektuojamas pastato termoizoliaciniame sluoksnyje. Tikslas - siekiama išlaikyti termoizoliacinio sluoksnio vientisumą ir vengti šilumos tiltelių.

Ещё

Rangos darbai patikėti pastatų modernizacijos specialistams!

Renovuoti daugiabutį į A klasę - iššūkis net ir patyrusiai kompanijai. Tačiau UAB "Dailista" ryžtingai ėmėsi šio projekto. Anksčiau renovavusi bažnyčias, mokyklas ir kitus visuomeninius pastatus, šįmet pasiryžo imtis ir gyvenamųjų namų projektų.

Ещё

KERMI - kokybė, lenkianti standartus

Naujausias „Kermi“ sprendimas – pasaulyje analogų neturintis, unikalus, novatoriškas radiatoriaus modelis su "therm X2 technologija". Tokie radiatoriai bus sumontuoti Mickevičiaus gatvėje 9-ame renovuojamame name. Ši technologija padės sutaupyti iki 11% šilumos energijos.

Ещё

PAROC sprendimas palėpei!

Modernizuojant pastatą visada verta apsvarstyti šaltos palėpės variantą. Ypač jei kalbame apie A, A+ ar A++ pastatą. Pirmiausia todėl, kad reikia vietos vėdinimo ortakiams pakloti ir vėdinimo įrangai sumontuoti. Antra- būtent šaltoje palėpėje esanti didelė erdvė tarp lubų ir išorinės stogo konstrukcijos leidžia sumontuoti energiškai efektyvų izoliacijos sluoksnį. Čia šilumos izoliacijos storio neriboja gegnių aukštis.

Ещё

Renovuoto namo išlaidos atsiperka!

Projekto partneriai